» ارسال به لیست سیاه

ارسال به لیست سیاه

ارسال به لیست سیاه

لیست سیاه مخابراتی یا همان بلک لیست (شماره های مسدود) به خطوطی گفته می شود که شخص صاحب خط با ارسال کد به اپراتور خط خود ( ایرانسل ,  همراه اول … ) درخواست عدم دریافت اس ام اس تبلیغاتی را اعلام نموده و اپراتور خط شخص را در بلک لیست مخابراتی قرار می دهد و بدین ترتیب پس از آن شخص از خطوط پیام کوتاه پنل های پیامک انبوه ، پیامک های تبلیغاتی را دریافت نمی نماید. در صورتی که سامانه ی ارسال پیام انبوه دارید و محتوای اس ام اس های شما اطلاع رسانی می باشد و رسیدن اس ام اس های شما به مخاطبینتان برای شما مفید است می بایست حتما خط خود را خدماتی نمایید.  جهت خدماتی کردن و ارسال تعهد نامه به اپراتور ، تعهد نامه می بایست حتما به صورت حقوقی پر شده و به اپراتور مربوطه ارسال گردد. شرکت هایی که شماره ی ثبت ، کدملی ، شناسه ثبت دارند در گروه شرکت هایی هستند که امکان خروج از بلک لیست برای آنان میسر می باشد . افراد حقیقی و یا شرکت هایی که هنوز به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز ننموده اند با توجه به اطلاعیه ی اپراتورها در آذر ماه سال ۹۴ مبنی بر عدم امکان خدماتی نمودن خطوط پیامک انبوه به صورت حقیقی و با توجه به دستور العمل ارائه شده ی سازمان ارتباطات سیار در اسفندماه سال ۹۴ کلیه خطوطی که در گذشته به صورت حقیقی به صورت تبلیغاتی شده و امکان ارسال به لیست سیاه مخابراتی امکان پذیر نمی باشد. افراد و شرکت های مذکور می توانند فرم تعهد نامه ی خود را به صورت حقوقی پر نموده و اقدام به خروج از بلک لیست مخابراتی نمایند در غیر این صورت امکان خدماتی کردن خطوط این افراد به هیچگونه امکان پذیر نمی باشد . ارسال به لیست سیاه مخابراتی به هیچ عنوان بازگشت اعتبار ندارد چرا که به تمامی شماره های فعال ، ارسال ها انجام می گردد.

سامانه پیام کوتاه سند کلاب برای  کاربرانی که امکان خدماتی کردن برای آنان میسر نمی باشد ابزار ارسال به لیست سیاه را فراهم نموده است.   این ابزار در پنل های ویژه سند کلاب فعال می باشد و کارابران می توانند با خرید این پنل به راحتی و بدون هیچگونه محدودیتی به شماره های لیست سیاه ( بلک لیست ) پیامک ارسال نمایند. در این نوع ارسال همچون سایر انواع ارسال ها می توانید از بانک های مشاغل ، کدپستی و منطقه ای و سایر بانک های متنوع ما استفاده نمائید.

ورود و خروج از لیست سیاه همراه اول و ایرانسل:

شرکت مخابرات ایران از سی و سه میلیون مشترک همراه اول فقط ۱۱% (سه میلیون و سیصدهزار نفر)هیچ تمایلی نسبت به دریافت پیامک های تبلیغاتی انبوه را را ندارند . این مسئله علاقه مندی اکثریت ومفید بودن این گونه پیامک ها را برای بیشتر مخاطبان نشان میدهد.

پیامک تبلیغاتی برای مشترکین همراه اول :

با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۹۹۹ برای مشترکین همراه اول برای عدم دریافت پیامک تبلیغاتی و همچنین با ارسال عدد ۲ به شماره ۸۹۹۹ می توانید آنرا فعال کنید.

و یا شماره گیری تلفن گویای ۹۹۹۰ و زدن عدد۳ و بعد ۳ و بعد ۲ برای فعال و غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی با وارد شدن به قسمت خدمات غیر حضوری و بعد به قسمت پیامک های تبلیغاتی دستور فعال شدن دریافت پیامک های تبلیغاتی بر روی خط خود را صادرکنید.که در ساعت اینده اینکار برای شما انجام خواهد شد.

پیامک تبلیغاتی برای مشترکین ایرانسل :

برای پیوستن به لیست سیاه یک پیامک رایگان با متن ۲ به شماره ۵۰۰۵ از خطوط ایرانسل ارسال نمایید و برای لغو درخواست عدد ۱ را به شماره۵۰۰۵ ارسال نماییدویا با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید….

مخابرات یک پیامک با مضمون عدم دریافت پیامک تبلیغاتی به مخاطبان ارسال میکند ، مشترکینی که به این پیامک جواب مثبت دادند دیگر از خطوط۱۰۰۰و۳۰۰۰ پیامک تبلیغاتی دریافت نخواهد کرد.

سند کلاب با فراهم آوردن زیرساخت های قدرتمندی برای این نوع ارسال (ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست) هم اکنون به مشتریان زیادی خدمت رسانی می کند و روزانه بیش ارسال های زیادی از طریق سیم کارت را دارد.

این نوع ارسال (ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست) می تواند مشتریان و طرفداران زیادی از جمله کسانی که می خواهند برای اطلاع رسانی ها،تبلیغات، معرفی محصول , پیامک های تشییع جنازه , برندها،کاندیداهای انتخابات و …استفاده کنند، داشته باشد.

**سند کلاب کیفیت خدمات ارسال به لیست سیاه(بلک لیست) را تضمین می کند**

(برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط  باشید)

کلمات کلیدی : ترفند دور زدن بلک لیست,ارسال پیامک به شماره های لیست سیاه,ارسال پیامک به شماره های مسدود,ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات,راه عبور از بلک لیست,تماس با بلک لیست,دور زدن لیست سیاه

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه