» ارسال پیامک از دکل ایرانسل

ارسال پیامک از دکل ایرانسل

ارسال پیامک از دکل ایرانسل

ارسال پیامک از دکل ایرانسل یکی از راه های ارسال پیامک های تبلیغاتی به صورت انبوه و گسترده در سامانه پیام کوتاه می باشد که کارایی بسیاری برای کسانی که مخاطب هایشان عموم مردم هستند دارد. اپراتور ایرانسل  راهکاری  را ارائه داده است که با آن می توانید پیامک تبلیغاتی خود را دقیقا به افرادی که در آن محدوده یا منطقه ای که حیطه کاری شما است ارسال نمائید.  این امکان ویژه شماره های ایرانسل می باشد.

ارسال پیامک از دکل ایرانسل یا دکل های مخابراتی ( BTS ) چیست ؟

به آنتن های مخابراتی گفته می شود که با تلفن های همراه شما به طور مستقیم در ارتباط هستند و شما به وسیله این سرویس می توانید به موبایل هایی که در دکل های ایرانسل منطقه مورد تایید خود حاضر هستند  بر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید. هنگامی که شما یک دستور ارسال پیامک تبلیغاتی در تارنمای پیامکی ایران ست می کنید ، ابتدا پیامک تبلیغاتی  شما از طریق سرورها سامانه پیام کوتاه  به دکل های مخابراتی انتقال پیدا می کند  و سپس به تلفن های که درآن محدود تردد دارند می رسند .

ارسال به کل کشور امکان پذیر می باشد. در ارسال پیامک از bts که در حال حاضر فقط توسط اپراتور ایرانسل میتوانید به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید. این نوع ارسال تنها به شماره ای ارسال می شود که در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره فعال باشد.بدلیل اینکه درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین است احتمال نرسیدن پیامک به مخاطب در حد صفر می باشد.ارسال پیامک از دکل ایرانسل در بسیاری از موارد برای پیامک های تبلیغاتی کاربرد دارد ، برای افرادی که می خواهند محصولات یا خدمات خود را به عموم مردم معرفی یا ارائه دهند زیرا ارسال پیامک از دکل ایرانسل قابلیت دریافت پاسخ مستقیم را ندارد

 

ارسال پیامک از دکل ایرانسل

مزایای ارسال پیامک از دکل ایرانسل :

از مزیت های ارسال از دکل به بازدهی بالا و عدم ارسال به شماره های خاموش می توان اشاره کرد این ارسال تبلیغاتی فقط برای موبایلهایی با شماره  ایرانسل ارسال می شود که در آن لحظه روشن باشند و به دکل متصل باشند در زمانی که این خط های ایرانسل خاموش باشند به دلیل اینکه از آنتن این اپراتور استفاده نمی کنند ارسال پیامک تبلیغاتی به آنها نمیرسد

این ارسال فقط از طریق دکل مخابراتی ایرانسل انجام می پذیرد و اپراتور های دیگر را پوشش نمی دهد و ارسال به دکل مخابراتی همراه اول امکان پذیر نمی باشد .

ارسال پیامک از دکل ایرانسل برخلاف ارسال از شماره های ایرانسلی یا کد پستی ایرانسل که در سامانه پیام کوتاه می باشد که به روز رسانی این بانک ها هر ۶ ماه یک بار انجام می شود و بعضی از شماره ها سوخت می شود ، ارسال از دکل ایرانسل با اطمینان کامل به شماره های ایرانسال محدودهای انتخابی شما ارسال می شود

تمامی سفارشات توسط شرکت ایرانسل انجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت ، به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

وقتی که مشتریان یک منطقه یا یک ناحیه را انتخاب میکنید ارسال پیامک از دکل ایرانسل از نزدیک ترین دکل ایرانسل در آن منطقه یا ناحیه مورد نظر کاربران انجام میشود و چون این آنتن دهی مخابراتی پوششی مناسب و دقیق دارد شما می توانید هر نقطه ای از کشور را انتخاب کنید و مطمئن باشید که فقط به همان منطقه مورد نظر پیامک تبلیغاتی ارسال می شود .

 

ارسال پیامک از دکل ایرانسل

 

نکات و توضیحات مهم در ارتباط با ارسال پیامک از دکل ایرانسل :

-این نوع ارسال از روی دکل های ایرانسل و برای شماره های ایرانسل می باشد و حداقل تعداد ارسال ۱۰۰۰۰ عدد می باشد .

– پیام شما با تاخیر ۱ روزه از دکل های آنتن ایرانسل در ساعت ۱۰ الی ۱۱ ارسال می گردد.

– توجه نمایید که از حروف و اعداد استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;'”*^ و… استفاده ننمایید .

– ارسال از دکل های BTS تا شعاع ۴ کیلومتری از نزدیک ترین دکل BTS ایرانسل به منطقه انتخابی شما می باشد .

– در ارسال به مناطق کوچک ، ممکن است پیامک ها به مناطق دیگر – که در تقسیم بندی دکل ها همپوشانی دارد – ارسال گردد.

– خطوط ایرانسل بیشتر (۹۵%) در رده سنی ۱۶ الی ۲۵ می باشد؛ از پیام غیرمرتبط با این رده سنی و عدم جذابیت خاص برای این قشر جدا خودداری فرمایید.

– این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد ، ارسال ها توسط ایرانسل با اپراتور ۹۰۰۰ انجام خواهد شد و پیام های شما به دست مخاطبان خواهد رسید .

در صورتی که شما نیاز به دریافت پیامک دارید یا حتما باید پیامک ها از شماره اختصاصی ارسال شوند ، می توانید از ارسال کد پستی که در سامانه ارائه شده است استفاده کنید .

 

تعرفه ارسال بر اساس دکل ایرانسل :

در این نوع ارسال هزینه هر پیامک ۱۳۰ ریال می باشد و ضریب ۱٫۳ به پیامک ها اضافه می شود .

نیازی به خرید خط برای ارسال پیامک در ارسال از طریق دکل ایرانسل ندارد .

 

برای دریافت این سامانه میتوانید به سایت سند کلاب مراجعه کنید و یا با پشتیبانی شرکت از طریق تماس با ما در ارتباط باشد شما کاربران عزیز میتوانید برای طراحی سایت خود به سایتی نو مراجعه کنید.

 

 

 

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه