» ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه      

ارسال پیامک از روی نقشه

در سامانه پیام کوتاه علاوه برآبشن های ارسال بانک شماره و کدپستی …ارسال پیامک از روی نقشه نیز به آپشن های این سامانه پیامکی  افزوده شده است ، ارسال پیامک به صورت انبوه یکی از پر طرفدار ترین ارسال ها در سامانه پیام کوتاه می باشد . ارسال های منطقه ای که بر اساس کدپستی و یا محدوده و یا خیابان انجام می شود نوع کاملتر و پیشرفته ای از دسته بندی شماره های مناطق مختلف می باشد. در ارسال پیامک از روی نقشه ، دیگر احتیاجی به کد پستی منطقه ها مانند ارسال کدپستی نمی باشد و کاربران به سهولت می توانند به مناطق مختلف ارسال بزنند و اپراتور همراه اول و ایرانسل مناطق مختلف را انتخاب کنید ارسال پیامک از روی نقشه امکان جدیدی است که از روی دیتا بیس کدپستی انجام می شود . در واقع شماره های مناطق پستی را در نقشه دیجیتالی مانند نقشه گوگل برایتان آماه کرده ایم. در آپشن ارسال پیامک از روی نقشه گوگل، این امکان را به شما می دهد  تا شما بتوانید با توجه به مناطق داخل نقشه پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید و به مناطق مورد نظرتان است بدون احتیاج به کد پستی اطلاع رسانی کنید . ارسال پیامک از روی نقشه گوگل بیشتر برای تبلیغات استفاده می شود زیرا به اشخاصی ارسال پیامک انجام می دهید که آن ها را نمی شناسید و قصد دارید با خدمت یا محصول شما آشنا شوند .

 

طریقه ارسال پیامک تبلیغاتی در ارسال پیامک از روی نقشه :

پس از ورود به سامانه پیامکی خود قسمت ارسال اس ام اس از روی نقشه را انتخاب کرده و پس از اینکه خط ارسالی خود را انتخاب کردید می توانید استان مورد نظر خود را انتخاب کرده و باتوجه به نقشه ای که برایتان باز می شود می توانید منطقه مورد نظر خود را انتخاب کرده  مانند تصویر زیر :

 

ارسال پیامک از روی نقشه

 

بعد از این مرحله شما این امکان را دارید که اپراتور خود را انتخاب کنید به طور مثال اپراتور همراه اول یا ایرانسل ، هر کدام از این اپراتور ها راکه انتخاب کردید به شما تعداد شماره های آن منطقه را نشان می دهد و می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به آنها ارسال کنید

 

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه برای کدام شهرها امکان پذیر می باشد :

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم ارسال پیامک از روی نقشه با دیتا بیس کدپستی مناطق بارگذاری شده و بصورت دستی برنامه نویسی شده است و درحال تکمیل این ارسال هستیم و روز به روز شهرها و مناطق جدید را به ارسال پیامک از روی نقشه اضافه می کنیم. در حال حاضر ارسال پیامک از روی نقشه برای شهرهای تهران ، مشهد ، کرج ، اصفهان ، تبریز ، اهواز ، همدان ، گرگان ، کرمانشاه ، زاهدان ، بابل و قزوین امکان پذیر می باشد  و قابل استفاده برای کاربران و نمایندگان زیرمجموعه سند کلاب می باشد

 

مزایای ارسال پیامک از روی نقشه (گوگل ) :

 

در ارسال پیامک از روی نقشه انتخاب منطقه و مکانی مورد هدف با سرعت بیشتری امکان پذیر است .

در ارسال پیامک از روی نقشه (گوگل ) احتمال خطا در پیدا کردن  منطقه موردهدف مان  بسیار کمتر از روش ارسال پیامک بر اساس کد پستی می باشد .

ارسال پیامک از روی نقشه برای هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل امکان پذیر می باشد و به راحتی انجام می شود .

 

این سرویس چگونه باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد؟

 

به طور مثال با امکان ارسال پیامک از روی نقشه در یک منطقه در شهر قزوین و نمایش تعداد شماره‌های آن به تفکیک همراه اول و ایرانسل علاوه بر هدفمندتر کردن ارسال پیامک خود، تاثیر و بازخورد بهتری را نیز خواهید داشت، به عنوان مثال اگر شما یک تهیه غذای بیرون‌ بر یا کافی شاپی داشته باشید، قطعا دوست دارید به مردم و مشتریان خودتان که در آن ناحیه و منطقه که شما فعالیت می کنید خدمات خود را ارائه دهید تا این که به مناطق که از محل کار و فعالیت شما دور است پیامک ارسال کنید با این انتخاب در ارسال شما هم در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید و هم ارسالی با برنامه ریزی و هدفمند انجام داده اید

 

با استفاده از سرویس ارسال پیامک از روی نقشه گوگل که در سامانه پیامکی سند کلاب  فعال شده است شما با دقتی مثال زدنی میتوانید مخاطبین خود را انتخاب نمایید و بدون کمترین خطا و با بیشترین بازدهی اقدام به ارسال نمایید.

اگر هنوز پنل ارسال پیامک خود را فعال نکرده اید، با عضویت در سایت و ارسال مدارک خواسته شده میتوانید در عرض چند دقیقه آنرا فعالسازی نمایید. اگر قصد خرید پنل ارسال پیامک از روی نقشه آنلاین گوگل را دارید با کارشناسان فروش ما با شماره ۰۲۶۳۳۵۳۳۰۸۰ تماس بگیرید و همچنین برای طراحی سایت خود می توانید به سایتی نو مراجعه کنید و سایت خود را طراحی کنید .

 

 

 

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه