» ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یکی دیگر از بانک های اطلاعاتی شماره در سامانه پیام کوتاه سند کلاب است. این سامانه این قابلیت را در اختیار شما قرار میدهد که شما کاربران عزیز بتوانید ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت انجام دهید و این بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت می باشد و این از ماهیت این بانک اطلاعاتی  می باشد . جهت تبلیغ محصولات و خدمات از تمامی بانک های اطلاعاتی می توان استفاده کرد و هر صنف با توجه به فعالیت خود می تواند بانکی که کاربرد بیش تری دارد را انتخاب نماید و با توجه به مخاطب خود ارسال پیامک یر اساس سن و جنسیت را انجام دهد.

 

این بانک برای بسیاری از اشخاص و مجموعه ها مورد استفاده می باشد به خصوص اصنافی که هدف آن ها یا مخاطبانشان محدود و مشخص شده است . به طور مثال یک آموزشگاه کنکور جامع هدف مشخصی دارد و به افرادی باید تبلیغات انجام دهد که محدوده سنی خاصی داشته باشند یا یک آرایشگاه زنانه نیازی به ارسال پیامک به آقایان را ندارد و اگر بخواهد به هر دو جنسیت ارسال پیامک داشته باشد در واقع نصف هزینه ای که صرف می کند بازده نداشته و سوخت می شود .

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

کاربرد ماژول ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت :

این ارسال به شما این امکان را میدهد که شماره هایی را انتخاب کنید که با توجه به نوع تبلیغات شما رده سنی خود و نوع جنسیتتان را انتخاب کنید .

 

۱ –  برای ارسال در این سامانه ابتدا گزینه ارسال سن و جنسیت را از قسمت ارسال انبوه انتخاب کرده

۲ –  در این قسمت صفحه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت باز می شود و شما می توانید نوع ارسال خود را انتخاب کنید برای این ارسال میتوانید به صورت پیام کوتاه ارسال کنید

۳ –  شماره فرستنده را انتخاب میکنید ، این شماره یا از طریق سامانه برای شما در نظر گرفته می شود یا شما کاربر عزیز خطی اختصاصی برای سامانه پیام کوتاه خود در نظر گرفته اید .

۴ –   این سامانه پیام کوتاه به قسمتی متصل است که شما می توانید استان و شهری که میخواهید تبلیغات خود را درآن محدوده انجام دهید را انتخاب  کرده و ابتدا یکی از استان هایی که سامانه پیام کوتاه برای این ارسال در نظر گرفته است را انتخاب می کنید و بعد شهرو محله که در آن استان قرار دارد را انتخاب می کنید

۵ –  بعد از انتخاب شهر مورد نظر مرد یا زن بودن افراد  یا هر دو رامتناسب با نوع تبلیغات و ارتباطی که با متن پیامکی شما دارد را انتخاب میکنیم

۶ –  رده سنی افراد انتخاب شده را مشخص کنید این رده سنی باید متناسب با توع تبلیغاتتان باشد مثلا برای ارسال برای صنف آرایشگری خانم های رده سنی ۱۸ سال تا ۴۵ سال را مد نظر می گیرید

۷ –  اپراتور خود را تعیین کرده یعنی اینکه شما می خواهید اپراتورتان همراه اول دائمی یا اعتباری باشد یا هر دو این اپراتور ها باشد ، پس از انتخاب شما نمایش انتخابی شماره را می زنید و سامانه به شما تعداد شماره های ثبت شده را اعلام میکند

۸ –  و در آخر متن تبلیغاتی خود را تایپ کرده و تعداد شماره های ارسالی خود را مشخص کنید که چه تعدادی باید ارسال شود و ارسال خود را انجام داده .

 

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

 

اینکه شما چه شغلی داشته باشید اصلا برای استفاده از این ماژول اهمیت ندارد. تنها موردی که برای استفاده کردن از این ماژول اهمیت دارد این است که بدانید کالا یا خدمات شما به دردآقایان می خورد و یا خانمها! اطلاع رسانی شما باید به کدام رده سنی انجام شود، نوجونان، جوانان، میانسالان و یا سالمندان. پس از مشخص نمودن متن مورد نظر خود را تایپ میکنید و با خیال راحت ارسال میکنید.

اگر کالا یا خدماتی دارید که مختص بانوان و یا آقایان است، اگر تنها سنین خاصی قادر به استفاده از محصول شما می باشند استفاده از این ماژول به شما پیشنهاد می شود. با استفاده از این سرویس بازار هدف مناسبتری را برای انجام تبلیغات خود انتخاب نمایید.

 

اگر تمایل داشته باشید تبلیغات شما به صورت محله ای یا منطقه ای متمرکز شود. لیکن لازم است تبلیغات شما به خانم ها یا آقایان محله مورد نظرتان معطوف گردد.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت علاوه بر مزایای ذکر شده معایبی نیز دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد :

۱ : در این بانک ارسال پیامک امکان انتخاب محدوده از طریق کد پستی وجود ندارد یعنی فقط می توانید شهر و منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید و شاید بعضی از کاربران تمایل داشته باشند که بر اساس کد پستی ارسال کنند که این امکان را ارائه نداده است .

 

۲ : به دلیل آن که بانک اطلاعاتی ارسال بر اساس سن و جنسیت از اپراتور ۵۰۰۰ تهیه شده است ، این اپراتور امکان ارسال پیامک از اپراتور های دیگر همانند ۱۰۰۰و ۲۰۰۰ و … را نمی دهد ، در صورتی که ارسال پیامک به بانک های اطلاعاتی دیگر در سایت سند کلاب همانند شهر و کد پستی ، ارسال به اصناف و … با تمامی اپراتورها انجام می شود .( لازم به ذکر می باشد که پس از ارسال به این بانک ، اپراتور به دلیل مسائل امنیتی امکان مشاهده شماره ها را نمی دهد . )

 

۳ : اپراتور ۵۰۰۰ محدودیت زمان ارسال دارد و به صورت تقریبی از ساعت ۹ تا ۱۷ پیامک ارسال می نماید.

 

۴ : در هر ارسال تبلیغاتی تعداد انبوهی از شماره ها بلک لیست مخابرات می باشد و دریافت اس ام اس تبلیغاتی ندارند ، اپراتور ۵۰۰۰ که ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت را انجام می دهد امکان ارسال همزمان با بلک لیست را فراهم ننموده است.

 

 

(برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط  باشید)

 

کلمات کلیدی :ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت,ارسال به تفکیک سن و جنسیت,سامانه پیام کوتاه,پنل اس ام اس,ارسال انبوه پیامک,ارسال پیامک تبلیغاتی به جنسیت مخاطب

نظرات خود را ثبت کنید

2 دیدگاه