» ارسال پیامک نوبت دهی

 

ارسال پیامک نوبت دهی

ارسال اس ام اس در سامانه پیام کوتاه سریع ترین و به صرفه ترین راه برای اطلاع رسانی و تبلیغات پیامکی می باشد ارسال پیامک نوبت دهی از دیگر آپشن های این سامانه می باشد . سامانه پیام کوتاه سند کلاب سامانه ای تحت وب است که از طریق آن میتوانید به ارسال و دریافت پیامک اقدام کنید .

با توجه به ارزش وقت و  صرف هزینه در امور پز شکی و درمانی و پیشگیری از بعضی موارد و خبر رسانی و کم کردن  مراجعات غیرضروری، آیا فکر نمیکنید که وقت آن رسیده که این هزینه کم شود و و به نیروهای انسانی فرصت شغلی داده شود ؟زمان آن رسیده که از این رشد دانش در زمینه تکنولوژی استفاده کنیم تا بتوانیم از این فرصت ها در زمینه های مختلف کاری استفاده کرده و سود ببریم ، آیا راهی برای کم کردن این هزینه های بسیار وجود دارد ؟

 

با استفاده از علم وتکنولوژی که روز به روز در حال پیشرفت میباشد و با استفاده از سامانه پیام کوتاه این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است ، از ارسال پیامک نوبت دهی از طریق سامانه اس ام اس هزینه های تبلغاتی شما کاهش مییابد و شما با بهترین راه ممکن این تبلیغات را انجام  میدهید  این سامانه برای مراکز درمانی بسیار مناسب می باشد زیرا تاثیرات منفی که در محیط میباشد را به میزان قابل توجهی کم می کنند و همین اقدام باعث می شود کارایی این مراکز درمانی افزایش یابد.

در ارسال پیامک نوبت دهی  ما منفعت مشتریان و سازمانها را در نظر میگیریم و تمام تلاشمان رضایت و راحتی دو طرف می باشد نرم افزار به گونه ای طراحی شده که برای سازمان های خیلی کوچک و یا حتی بسیار بزرگ کارایی دارد ؛ زیرا میتوان الگو دریافت پیامک را در آن تغییر داد .

در هر حیطه کاری که باشید  پزشک ، وکیل ،آرایشگاه ها،سیستم بن دهی کارمند و…) ماژول ارسال پیامک نوبت دهی کاربرد بسیار دارد .

طریقه استفاده از ارسال پیامک نوبت دهی :

۱- ابتدا از قسمت امکانات سیستم مدیریت پیامک نوبت دهی را انتخاب کرده .

۲- سپس گزینه ایجاد پیام نوبت دهی جدید را انتخاب کرده با این کار شما می توانید یک پیام نوبت دهی جدید را ایجاد و ذخیره کنید .

۳- قسمت های عنوان و کلید واژه را پر کنید .

۴- در قسمت پیشوند شما می توانید پیشوند مورد نظر را انتخاب کنید .

۵- خط اختصاصی خود را انتخاب کرده ، توجه فرمایید در این سیستم داشتن شماره اختصاصی الزامی است. و نوع ارسال خود را پیام کوتاه می گذارید .

 

ارسال پیامک نوبت دهی

 

۶- متن پیامکی خود را در قسمت کادر متن تایب کرده .

۷- در قسمت متن تکراری در صورت ارسال بیش از ۲ بار در خواست پیام این قسمت ارسال می شود .

۸- زمان شروع ارسال پیامک و زمان اتمام آن را تنظیم میکنید .

۹- و در آخر ثبت نوبت دهی را می زنید و پیام شما ثبت می شود .

 

 

به طور مثال ارسال پیامک نوبت دهی برای صنف پزشکان به این صورت می باشد که بیماران با ارسال پیامی به شماره اختصاصی آن مرکز برای گرفتن نوبت و ویزیت یا برای قسمت های مختلف مانند آزمایشگاه ها ارتوپدی ….. در هر ساعتی می توانند تاریخ و زمان مشخصی را از سیستم دریافت کنند که این پاسخ ها به صورت خودکار دریافت و ارسال می شود .

 

برخی از کاربردهای ارسال پیامک نوبت دهی :

امکان نوبت دهی اتوماتیک بر اساس تاریخ های خاص
امکان تعیین ساعت شروع و پایان در هر روز
امکان تعیین فاصله زمانی بین هر نوبت دهی
امکان تعیین تعداد نوبت و تعداد رزرو در هر روز
امکان تعیین و رزرو نوبت بر اساس میزان ساعات کاری
امکان لغو نوبت توسط کاربر
و بسیار امکانات دیگر

 

          کماکان تلاش میکنیم بهترین امکانات را در اختیار شما قرار دهیم، ما را در رسیدن به این هدف یاری کنید .

            برای ثبت نام این سامانه پیام کوتاه به سایت سند کلاب مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 

 

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه