» بازار یابی پیامکی

بازار یابی پیامکی

بازار یابی پیامکی : بایدها و نباید ها

به دلیل انجام شدن اس ام اس ها و باز شدن آنها یکی از بهترین بازار یابی  ، بازار یابی پیامکی می باشد. با استفاده از بازار یابی پیامکی شما می توانید محصولات خود را به مشتریان خود معرفی کنید همچنین به واسطۀ پیامک می‌توانید یک رابطۀ مستقیم و عمیق با مشتریان فعلی خود برقرار کنید. اما برای اینکه پیامک‌های شما بیشترین تاثیر را بروی مخاطبان بگذارند، لازم است نکاتی را در آنها رعایت نمایید و از مواردی هم اجتناب نمایید . بازار یابی پیامکی به دلیل راحت بود و سادگی کار با آن به طور چشم گیری در سرار جهان در حال پیشرفت می باشد . راحتی راه اندازی این سیستم یکی از بارزترین مزایای این سامانه پیام کوتاه می باشد . در حال حاضر راه های زیادی برای بازار یابی وجود دارد اما امروز و در سال های اخیر بازار یابی پیامکی از بهترین راه های تبلیغات می باشد .

تاثیر این نوع بازار یابی به طوری چشم گیر است که امروزه از پر کاربردترین راه های بازار یابی می باشد و تاثیر بسزایی دارد ، در بازار یابی پیامکی با صرف هزینه ای بسیار ناچیز تبلیغاتی بسیار گسترده ای در سطح عموم مردم و شغل ها و صنف های مختلف و رده های سنی و جنسیت ارسال پیامک انجام می دهید

در بازار یابی پیامکی شما باید بدانید که مخاطبان شما از شما چه انتظار و خواسته ای دارند باید بدانید که آنها به طور مثال به دنبال محصولات با کیفیت خوب می باشند یا اینکه خواهان اطلاع رسانی در مورد تخفیفات هستند ، دانستن این نوع اطلاعات باعث می شود شما مخاطبان و مشتریان خود را بشناسید و از این طریق بتوانید بازاریابی درستی انجام دهید

در ادامه قصد داریم این نکات را به شما معرفی کنیم و توضیح دهیم که چگونه می‌توانید بیشترین بازدهی را از پیامک‌های خود دریافت کنید. پس با ما همراه باشید.

 

امکان درست کردن آرشیوی از پیامک ها :

شما با طراحی یک متن پیامکی کامل و جذاب میتوانید مشتریان خود را مشتاق به محصولات و خدمات خود کنید و با این کار کارایی و بازده خود را افزایش دهید.

 

حذف استفاده از اختصارات پیامکی :

با این کار شما فضای بیشتری برای پیامک خود دارید ولی باعث می شود مخاطبان شما را غیر حرفه ای بدانند ، همان طور که صحبت میکنید متن پیامک خود را طراحی کنید در زیاد استفاده از علامت در پیامک خود خود داری کنید .

 

در متن پیامکی خود را معرفی کنید :

اگر در متن خود فقط از مزایای و خدمات خود بگویید و مشخص نباشد که این خدمات برای چه برندی است مخاطبان دچاره سردرگمی می شوند و بازدهی پیامک شما پایین می آید شما با معرفی خود و برند خدمات خود این اطمینان را به مشتریان میدهید که شما قابل اطمینان هستید .

 

بازار یابی پیامکی

متن خود را کوتاه و گیرا طراحی کنید :

متن خود را کوتاه و مختصر انتخاب کنید و در آن فقط از نکته های مهم صحبت کنید در ست است که شما میتوانید هزینه بیشتری را برای پیامک های خود صرف کنید منتها مشتریان شما دوست دارند متنی کوتاه و مفهومی دریافت کنند تا متنی بلند و حوصله بر .

 

در متن خود اطلاعات صحیح وارد کنید :

تمامی اطلاعاتی که در پیامک خود درج میکنید درست باشد به طور مثال موبایلی را وارد کنید که مشتریان بتوانند به آن دسترسی داشته باشند .

 

دسترسی دائم به مشتریان :

به دلیل اینکه امروزه اکثریت دارای موبایل می باشند و همیشه و در بیشتر مکانها از موبایل خود استفاده می کنند و در حال چک کردن موبایل خود هستند پس بازار یابی پیامکی بهترین راه ارتباطی با مشتریان است .

 

ارسال سریع پیامک ها :

از طریق سامانه پیام کوتاه شما می توانید پیامک های خود را در کم ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارسال کنید حتی اگر مشتری شما همراه خود را خاموش کرده باشد این پیام منتظر می ماند و با روشن شدن موبایل پیام به گوشی آن ارسال می شود .

 

کم بودن هزینه بازار یابی پیامکی :

بازار یابی پیامکی به صرفه ترین ابزار برای بازاریابی می باشد که با صرف کم ترین زمان و هزینه می توانید تبلیغات خودرا انجام دهید .

 

مخاطبین خود را جذب کنید :

با نوشتن یک متن گیرا و جذاب در ابتدای متن می توانید مشتریان را مشتاق کنید به خواندن ادامه پیامک ، و به صورت آنها را جذب کنید به طور مثال بوتیک ها در زمان حراج در ابتدا با این جمله شروع کنند ” حراجی استثنایی ” یا رستوران ها برای معرفی رستوران خود در ابتدای متن خود این جمله را بنویسند ” یخچال منزلتان خالی است ؟ ”

 

اگر علاقه دارید یک بازار یابی  پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما می کنند تا کسب درآمد بیشتری را برای شما ایجاد کنند .

 

 

 

 

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه