» بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه

بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه

بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه :

سامانه پیام کوتاه این امکان را به کاربران  و مشتریان عزیز داده که تبلیغاتی وسیع درزمینه بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه  در مدت زمانی کم و بازخوردی بسیار بالا نسبت به پولی که شما برای ارسال هزینه می کنید انجام دهد کاربران گرامی میتوانند  با پرداخت مبلغی بسیار پایین بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه را از سایت ما خریداری کنند ، در این ارسال بانک مشاغل به گزینه ارسال بر اساس شغل ها  و صنف های مختلف می پردازیم که شما میتوانید به شغل های مختلف با توجه به نیازتان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید .

 

در پنل اس ام اس می توانید به شماره های که خودتان دارید یا شماره هایی در سامانه پیام کوتاه شما ذخیره شده است اسال پیامک انجام دهید . این شماره های ذخیره شده همان بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه می باشد که شامل مجموعه ای با ارزشی از شماره های صاحبان صنایع و مشاغل های گوناگونی می باشد  که از طریق پرسشنامه های حضوری، آگهی های مطبوعاتی و تبلیغات اینترنتی ، جمع آوری و آرشیو شده است . این بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه  اختصاصی است و از نظر دقت و درست بودن شماره ها بی نظیر و استثنائی است. این بانک مشاغل از روش های بسیار صحیح جمع آوری شده  بنابراین از نظر درست بودن شماره ها، تعداد آنها ، کیفیت دسته بندی و بروز رسانی بی نظیر و استثنایی است.

سامانه پیام کوتاه سند کلاب با توجه به نیاز جامعه و کسب و کار ،  برای پیشرفت کاری و تبلیغات تاثیر گذار براساس ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک مشاغل ، همیشه در صدد بود که این بانک مشاغل و بانک اطلاعاتی را بروز تر و اصلاح کنند . این شرکت با استفاده از نرم افزارهای بسیار و جدیدترین بانک های اطلاعاتی در جهت تهیه بانک مشاغل فعالیت چشمگیری دارد  و تا به حال بانک شماره های مختلفی را در این زمینه تهیه کرده است که در زیر می توانید لیست تعدادی از این بانک ها را مشاهده فرمایید:

 

بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه ( پزشکان ) :

انجمن آزمایشگاهی دکتری

 

انجمن غدد

 

جراح های تهران

 

پزشکان تهران

پزشکان و پرستاران

 

دامپزشکان

 

روانشناسان

 

دندان پزشکی

 

متخصصان بیهوشی

 

پزشک زیبایی

 

چشم پزشکی

 

بیهوشی

 

بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه ( صنف ساخت و ساز ) :

مهندسین عمران مهندسین معماری مهندسین مکانیک ….
 

نظام مهندسی استان کرج ،تهران ، اصفهان …..

 

پیمانکاران ساختمانی

 

خدمات ساختمانی

 

بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه ( مدیران ) :

 

مدیران موسسات و کارخانه ها

 

مدیران بیمه

 

مدیران صنایع

 

مدیران شرکت ها و موسسات خصوصی

 

مدیران آموزشگاه ها و موسسات فنی

 

مدیران اتحادیه ها

 

بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه ( اصناف ) :

 

مشاوره املاک

 

طلا فروشان

 

آموزشگاه ها

 

آرایشگران

 

تولیدی ها و صنف پوشاک

 

سوپر مارکت ها

 

فست فود ورستوران ها

 

دکوراسیون داخلی و کابینت سازی

 

چاپ و تبلیغات

 

صنف کامپیوتر و خدمات جانبی

 

لوازم یدکی و تعمیر گاه ها

 

آتلیه و عکاسی

 

لوازم خانگی

 

وکلا

 

هتل ها

 

بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه ( جنسیت ) :

بانوان و خانم ها

 

آقایان

 

ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه با توجه به قوانین موجود در این زمینه انجام می گیرد و با ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی که خلاف این قوانین باشد و باعث مزاحمت و آزار شود برخورد می شود.

شماره های بانک مشاغل در سامانه پیام کوتاه که در بالا به آن اشاره شد چکیده ای از بانک اطلاعاتی این سامانه می باشد و شما کاربران عزیز به این شماره ها دسترسی ندارید ، تنها میتوانید از طریق این سامانه به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید

 

برای کسب اطلاعات از انواع دیگر بانک مشاغل می توانید با شرکت در ارتباط باشید

 

 

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه