» بلک لیست مخابراتی چیست؟

بلک لیست مخابراتی چیست؟

بلک لیست مخابراتی چیست و نحوه خروج از بلک لیست چگونه است ؟

بلک لیست مخابراتی را چه کسانی میتوانند فعال کنند؟شماره در بلک لیست مخابرات است به این معناست که از سوی مخابرات و یا توسط خود مخاطب، سیستم دریافت اس ام اس تبلیغاتی مسدود شده است و شماره مورد نظر اس ام اس هایی که توسط سامانه ارسال میشود را دریافت نمیکند و هزینه این نوع ارسال ها به سامانه پیامک شما برگشت داده میشود.

چگونه میتوان شماره موبایل خود را از بلک لیست مخابرات خارج کنیم؟برای خروج شماره همراه خود از بلک لیست مخابرات و دریافت اس ام اس تبلیغاتی برای خروج شماره همراه خود ازبلک لیست (Black list) مخابرات و دریافت پیامک تبلیغاتی،همراه اول (فعال کردن پیامک های تبلیغاتی) کافیست عدد ۲ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نموده و یا با شماره ۹۹۹۰ تماس حاصل نمایید.برای خروج شماره از بلک لیست(Black list) ایرانسل می توانید عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال فرمایید.

چگونه میتوانیم به کسانی که در بلک لیست هستند پیامک ارسال کنیم؟آیا راهی وجود دارد؟بله.راهی وجود دارد که به بلک لیست ها و یا به همان کسانی که سیستم تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند اس ام اس ارسال کنیم . برای این کار یک شرط مهم وجود دارد و آن هم عدم تبلیغاتی بودن پیامک است.یعنی مشاغلی وجود دارند که پیامکی جهت اطلاع رسانی و یا ارائه خدمات میدهند و تبلیغ نیستند و این مشاغل میتوانند به بلک لیست نیز پیامک ارسال نمایند.
مثالی میزنیم تا قضیه روشن تر شود. کسانی که دربلک لیست مخابرات قرار دادند و سیستم تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند باز هم پیامک های اعلام موجودی بانک را دریافت میکنند. یا هنگامی که بیمه نامه خودروی این عزیزان رو به اتمام است باز هم میتوانند اس ام اس مربوطه را از شرکت بیمه دریافت نمایند.
دلیل این امر این است که بانک تبلیغات نمیکند در سیستم اعلام موجودی و خدمات ارائه میدهد.
پس مشاغلی که پیامک های خدماتی میخواهند ارسال کنند میتوانند یک خط اختصاصی خریداری نمایند و درخواست خدماتی ارائه دهند و خط اختصاصی مربوطه را از اپراتور استعلام و به خدماتی تبدیل شود.

با توجه به توضیحات یاد آوری می نمائیم که ارسال پیامک در سامانه پیام کوتاه صرفا جهت تبلیغات نبوده و مهمتر از آن جنبه
ارائه خدمات را نیز دارا می باشد.

شما می توانید با استفاده از همین سامانه از خدمات ارسال به بلک لیست استفاده کنید.

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه