» تفاوت پیش شماره های تبلیغاتی چیست ؟

تفاوت پیش شماره های تبلیغاتی چیست ؟

تفاوت پیش شماره های تبلیغاتی چیست ؟

به نظر شما تفاوت پیش شماره های تبلیغاتی چیست ؟ به نظر شما اگر شما پیامک تبلیغاتی خود را با پیش شماره ۱۰۰۰ ارسال کنید یا آن را با پیش شماره های اختصاصی  ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ ارسال شود تفاوتی دارد و برای مخاطبان فرقی می کند که شما از چه پیش شماره ای استفاده میکنید ؟

در سامانه پیام کوتاه برای ارسال پیامک تبلیغاتی پیش شماره های مختلفی وجود دارد که شاید برای شما این سوال پیش بیایید که کدام پیش شماره مناسب ارسال پیامک تبلیغاتی شما می باشد ؟ یا اینکه این همه خط و اپراتور برای چیست و چه استفاده هایی می شود از آن کرد ؟ تفاوت پیش شماره های تبلیغاتی چیست ؟

پیامک ها از متن تشکیل شده که دارای کارکترهایی می باشد که این پیامک ها از طریق این پیش شماره ها در سامانه اس ام اس ارسال می شود ، در کل تمام این پیش شماره ها یا اپراتورها خدمات تبلیغاتی ارائه می دهند که از پیش شماره هایی مثل ۱۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۰۲۱ و اپراتور ویژه که برای شماره های بلاک لیست می باشد ارسال پیامک انجام می دهند .

حالا این سوال مطرح می شود که تفاوت پیش شماره های تبلیغاتی چیست ؟ و در ارسال پیامک تبلیغاتی در سامانه پیام کوتاه چه تفاوتی دارد ؟

نکته قابل توجه این است که تمامی این پیش شماره ها از طرف مخابرات به اپراتورها اختصاص داده می شود .پس تفاوت این پیش شماره در اپراتور های ارائه دهنده آن می باشد و سیاست های اجرائی آنها .

این اپراتورها کارکرد های یکسانی دارند و فقط در جزئیات اندکی با هم فرق می کنند . فرق اساسی در این پیش شماره ها در سرعت ارسال و پردازش پیامک ها و انتقال این پیامک به اپراتور مورد نظر و دریافت آنها و انتقال و ارسال این پیامک ها به مخاطبان می باشد که هر کدام از این پیش شماره ها و اپراتورها امتیازاتی دارند که با سایرین متمایزشان می کند

به طور مثال پیش شماره ۱۰۰۰ امتیازاتی دارد که سایر اپراتور ها این امتیاز را ندارد همین تمایز باعث شده مخاطبان تمایل بیشتری داشته باشند که این پیش شماره را برای سامانه پیام کوتاه خود انتخاب کنند این پیش شماره از خطوط قدیمی برای ارسال پیامک در سامانه پیام کوتاه می باشد که بسیاری از مراکز و سازمان های دولتی از این پیش شماره استفاده می کنند .این پیش شماره به مخاطبان خود این امکان را می دهد که به جز پیش شماره ۱۰۰۰ که در ابتدای خط قرار دارد شماره دلخواه خود را انتخاب کنید مثلا بعد از ۱۰۰۰ شماره موبایل باشد یا چند شماره رند قرار گیرد .این امکان را پیش شماره های دیگر ندارد .یا افرادی که پیش شماره ۵۰۰۰ را انتخاب می کنند هزینه پیامک های ارسالی به شماره موبایل هایی که ارسال نشده به سامانه برگشت داده نمی شود این پیامک ها سود برای این اپراتور ها می شود .

 

تفاوت پیش شماره های تبلیغاتی چیست ؟

 

پیش شماره های ذکر شده امکان ارسال به شماره موبایل هایی که در لیست سیاه هستند را ندارند و پیامک های ارسالی با این پیش شماره ها به مخاطبان که پیامک های تبلیغاتی خود رابسته اند ریزش پیدا می کند . برای ارسال به این شماره های بهترین اپراتور ، اپراتور ویژه می باشد که به شماره های بلک لیست پیامک ارسال می کند .

در بعضی مواقع در سرعت ارسال پیام کوتاه در اپراتور های مختلف تفاوتهایی وجود دارد که این فرق مقطعی بود و این تاخیر ها در اپراتورهای مختلف پیش می آید . وقتی مشتریان با این موضوع مواجه می شوند این فکر به ذهنشان خطور می کنه که این پایین آمدن سرعت و تاخیر در ارسال از طرف شرکت ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه می باشد در حالی که کند شدن ارسال و تاخیر ها به بار ترافیکی اپراتورها مربوط می شود که معمولا در آن ساعت این بار ترافیکی ارسال ها برای تحویل به مخابرات می باشد .

پیش شماره ۰۲۱ برا ی مخاطبان این امکان را می دهد که آنها یک پیش شماره تبلیغاتی با شماره شرکت یا محل کار خود راداشته باشند که شماره پیامک تبلیغاتی آنها با شماره محل کارشان یکی می شود که از سرعت و کیفیت بالایی برخودار می باشد و دریافت گزارش هم دارد

 

در آخر این اطمینان را می شود به شما کاربران عزیز داد که کیفیت ارسال در پیش شماره های ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ و خط ثابت با هم فرقی ندارد و تنها تفاوت تاخیر در رسیدن پیامک تبلیغاتی به دست مخاطبان می باشد .

 

برای دریافت سامانه پیام کوتاه با اپراتورهای مختلف و پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این زمینه با پشتیبان ما در ارتباط باشید .

 

 

 

 

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه