» سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه

امروزه ممکن است تبلیغات های زیادی را ببینید که در آن از عناوین سامانه پیام کوتاه  ، خرید سامانه پیامکی ، پنل اس ام اس و سامانه پیام کوتاه رایگان استفاده شده باشد ، این سوال برای شما پیش خواهد آمد که سامانه پیام کوتاه چیست و دقیقا چه کارایی دارد ؟

پیشرفت چشم گیر دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات ، یکی از عواملی است که باعث تغییرات جامعه اطلاعات و ارتباطات است که یکی از این تغییرات روش بازار یابی می باشد . از راه های بازاریابی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد می توان به تلویزیون ، رادیو ، وب سایت ، مجلات ، گوگل و … اشاره کرد . که در این چند ساله سامانه پیام کوتاه به روش های بازاریابی اضافی شد ، بازاریابی با سامانه پیام کوتاه نسبت به راه های پیشین بازار یابی خصوصی تر و شخصی تر می باشد .

 

سامانه پیام کوتاه یک روش بسیار مناسب برای تبلیغات موبایلی می باشد که اگر بتوانید به نحوه درست از این سامانه پیام کوتاه استفاده کنید باعث می شود که هم به شرکت ارائه دهنده و هم به کاربری که این پنل اس ام اس را تهیه می کند سود فراوان برسانید

این سامانه پیامکی برای اولین بار در سال ۱۳۸۱ در ایران شروع به فعالیت کرده و هواداران بسیاری هم در این زمینه داشته که توانسته اند از طریق تبلیغات پیامکی اطلاع رسانی های گسترده ای را در سطح کشور انجام دهند و از این طریق با هزینه بسیار اندک تبلیغات مفیدی را برای تجارت خود انجام دهند این سامانه پیام کوتاه بسته به کارائی هایی که دارد می تواند برای کاربران مختلف بسته به نیازشان مفید واقع شود .

 

پنل اس ام اس  در حقیقت محیطی است که شرکت ها و سایت های مختلف در اختیار شما قرار می دهند تا با استفاده از آن بتوانید پیامک ارسال و دریافت کنید و تبلیغات خود را از این طریق انجام دهید . این سامانه هم اکنون مورد استفاده بیش از ۱۰۰۰ سازمان و شرکت می باشد ، مناسب برای شرکت ها ، سازمان ها ، موسسه های تبلیغاتی ، موسسه های گردشگردی ، مدیران سایت ها و فروشگاه ها ، مدارس ، هتل داران ، آموزشگاه ها ، رستوران داران ، مغازه داران و……

 

شماره هایی که در سامانه پیام کوتاه برای مشتریان عزیز ارائه می شود  با پیش شماره های ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ و شماره ثابت و اپراتور ویژه ( بلاک لیست ) می باشد . مشتریان میتواند شماره مورد نظر خود را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایند ، شماره مورد نظر آنها بعد از پیش شماره ۱۰۰۰ قرار می گیرد مانند : ….۱۰۰۰۹۱۲۳۶۷ ودر مورد اپراتور ویژه ( بلاک لیست ) هم قبلا صحبت شده است  .

 

برای استفاده از اپراتورهای بالا شما باید یک پنل اس ام اس داشته باشید برای خرید سامانه پیامکی باید با شرکت هایی که زیر مجموعه مخابرات هستند قرارداد ببندید . این شرکت عموما یک نام کاربری و کلمه عبور در اختیار شما قرار می دهد که با آن می توانید وارد سامانه پیام کوتاه شخصی خودتان شوید.

 

از مهمترین مزایای پنل پیامکی این است که کاربر می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با سرعت بسیار بالا و هزینه کم پیام تبلیغاتی خود را به هر قشر و صنفی که گروه بازار هدف او می باشند ، ارسال کنند و همچنین از آنجائی که راه ارتباطی از طریق تلفن می باشد و اکثر اوقات شبانه روز همراه ما است می توانیم ارسال پیامک ها را در هر زمان و تایمی انجام دهید و همچنین چون این پیام به شخصی ترین رسانه یک شخص ارسال می شود و در ذهن گیرنده نقش می بندد از قدرت بالائی برخوردار است می تواند به دیگران انتقال دهد . تلفن همراه یک وسیله ارتباطی است که افراد همیشه همراه خود دارند. حال فرض کنید که بتوانید در هر زمانی از طریق این گوشی با افراد مورد نظر در ارتباط باشید و پیام خود را به این افراد ارسال کنید . پیامی که تنها ظرف چند ثانیه به دست آنها می‌رسد. سامانه پیام کوتاه به صورت یک واسطه میان شما و مخابرات قرار دارد . این یعنی یک سیستم با طرز کاری ساده در اختیار شما قرار می‌گیرد که مستقیماً به مخابرات متصل است و امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره های مدنظر شما را فراهم میکند که بعنوان ابزار ارسال  خیلی سریع برای فرستادن آنی پیامک به یک  یا چندین مخاطب به کار می رود. در این ابزار کاربر می تواند مخاطب پیام خود را انتخاب نماید. حتی شما می توانید متن ارسالی اس ام اس تبلیغاتی را به صورت تست بر روی گوشی موبایل خود مشاهده نمایید. این قابلیت می تواند گزینه ای مناسب برای کمک به تحقق اهداف بازاریابی تک به تک باشد.سامانه پیام کوتاه حتی قادر خواهد بود پیام تبلیغاتی را به تمامی گوشی های که جلوی تبلیغات خود را بسته اند ، از طریق ارسال ویژه ارسال کند و خدمتی ویژه به مشتریان ارائه دهد .

 

از دیگر مزایای این پنل اس ام اس نمایش ریز گزارش ارسال های گروهی و تکی پیامک های تبلیغاتی میباشد که کاربران میتوانند از این طریق اطمینان پیدا کنند که پیامک هایشان ارسال شده یا نه یا به چه شماره هایی ارسال شده یا نشده و می توانند گزارش کاملی از ارسالهای خود داشته باشند . با گرفتن خروجی اکسل از ارسالی های خود میتوانید به شماره هایی که پیامک ارسال نشده دسترسی پیدا کنید .

 

در این سامانه پیام کوتاه شما می توانید از مشتریان خود پیامک دریافت کنید و این پیام ها را در پنل اس ام اس خود ذخیره کنید و از این طریق با مشتریان خود در ارتباط باشید

سامانه پیام کوتاه علام بر ارسال ساده و دریافت آن از آپشن های دیگری برخوردار می باشد نمونه ای از این امکانات به شرح زیر میباشد ؟

 

برخی از امکانات :

ارسال ساده ، ارسال گروهی به شماره های مورد نظرتان

ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه  بر اساس شهر و استان ( ارسال کشوری )      

ارسال پیام کوتاه  بر اساس کدپستی استان ها

دریافت پیام کوتاه از مخاطبین در سامانه پیام کوتاه

قابلیت زمانبندی پیام های تبلیغاتی

امکان ارسال بر اساس سن و جنسیت

امکان ارسال پیامک صوتی

پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی

امکان مدیریت نرم افزار از طریق موبایل

نظرسنجی و آمار گیری

گزارشات کامل از وضعیت دقیق سیستم و پیام های ارسالی و دریافتی

سیستم مناسبت ها و رخدادها وتبریک تولد

سیستم پاسخگویی هوشمند و منشی آنلاین از طریق پیام کوتاه

برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه

امکان استفاده از چند شماره اختصاصی اس ام اس برای ارسال و دریافت

قابلیت بارگذاری کردن اطلاعات از طریق فایل Execl به صورت دفتر چه تلفن

ارائه وب سرویس

توضیحات کوتاهی در مورد برخی از این امکانات سامانه پیام کوتاه درزیر داده می شود:

 

۱-  ارسال اس ام اس تکی و گروهی به شماره های دلخواه در سامانه پیام کوتاه :

در این ارسال مشتریان می توانند به شماره های مورد نظر خود متن تبلیغاتی خود را ارسال کند و حتی شماره های خود را در اکسل وارد کنند و به صورت گروهی به شماره ها ی مورد نظرشان ارسال  کنند .

 

 

۲- ارسال زما نبندی :

در پنل اس ام اس شما می توانید ارسال های پیامکی خود را زمان بندی کنید بدون اینکه وارد کاربری سامانه پیام کوتاه خود شوید در زمان مشخص شد متن پیامکی شما به شماره های مشخص شده ارسال می شود . که این زمان بندی ارسال میتواند به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه باشد .

 

 

۳- ارسال متناظر پیامکی :

در این سامانه پیام کوتاه شما میتوانید برای هر شماره یک متن در نظر بگیرید ، در یک فایل اکسل شماره موبایل ها و متن مربوط به هر کدام را وارد نمائید ، سیستم مطابق درخواست شما به شماره های موجود در فایل اکسل پیامک ارسال می کند.

 

 

۴-  ارسال پیامک مشاغل به تفکیک شهر و جنسیت :

با استفاده از این پنل اس ام اس می توانید به شغل مورد نظر خود در شهر مورد نظرمتن پیامکی خود را  ارسال نمائید.

 

 

۵-  ارسال منطقه ای و کشوری  به تفکیک استان :

شما می توانید با این آبشن به استان یا شهر مورد نظر خودتان با توجه به دائمی یا اعتباری بودن شماره ها ارسال بزنید

 

 

۶-  ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس دکل bts ایرانسل :

با این سرویس که ویژه ایرانسل است شما می توانید پیامک های خود را به افراد حاضر در محدوده یک دکل مخابراتی ارسال نمائید.

 

 

۷- ارسال به کد پستی همراه اول و ایرانسل :

یکی از آپشن هایی که مورد استفاده بسیاری از صنف ها قرار می گیرد و ارسال های بسیاری از این آپشن انجام می شود ، شما می توانید از طریق این ارسال حتی به خیابان خاصی پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید .

 

 

۸-  ارسال به بانک مشاغل :

این سامانه پیام کوتاه برای همه صنف ها آرشیوی از شماره های به روز شده دارد که کاربران گرامی میتوانند با خرید سامانه پیام کوتاه از این بانک مشاغل استفاده کنند .

 

 

۹- دفتر چه تلفن در سامانه پیام کوتاه :

شما مشتریان عزیز میتوانید شماره های مورد نظر خود را در فایل اکسل وارد کرده و در سامانه پیام کوتاه خود گروه تشکیل دهید و این شماره ها را در این گروه ها ذخیره کنید و این شماره ها همیشه در پنل اس ام اس شما بایگانی می شود و شما می توانید به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید

 

 

۱۰- پاسخگوی هوشمند :

در این سامانه پیام کوتاه شما میتوانید به صورت خودکار جواب مشتریان خود را ارسال کنید به این طریق که شما سوال و پاسخ آن را در پنل اس ام اس خود طراحی میکنید و مشتریان با جواب دادن به سوال شما پاسخ برای آنها ارسال میشود .

 

 

۱۱- مسابقه و نظر سنجی :

شما می توانید با طراحی مسابقه و قرعه کشی  بین مشتریان و همکاران خود برای آنها چالش ایجاد کنید و برای آنها جایزه در نظر بگیرید از این طریق میتوانید محصولات و برند خود را به آنها معرفی و تبلیغات کنید .

 

 

۱۲- امکان انتخاب شماره اختصاصی ارسال پیامک کوتاه با نظر و دلخواه مشتریان :

تمامی کاربران این سامانه پیام کوتاه می توانند در سامانه پیامکی خود به تعداد نا محدود خط اختصاصی داشته باشند و با آنها ارسال و دریافت پیامک انجام دهند و حتی میتوانند خط خود را انتخاب کنند مثلا موبایل خود را انتخاب کنند یا یک شماره روند انتخاب کنند .

 

 

 

۱۳- سرویس ارسال و دریافت پیامک از طریق وب سرویس :

شما با خرید سامانه پیامکی این شرکت از سرویس های متنوعی برخوردار می شوید  یکی از این سرویس ها وب سرویس است که شما میتوانید این سامانه را به برنامه حسابداری یا هر سایتی که دارید وصل کرده و از طریق آن سایت می توانید  به مشتریانتان پیامک ارسال کنید شما از شرکت ما یک کد و نام کاربری دریافت کرده  و از این طریق از وب سرویس ما استفاده می کنید .

 

 

۱۴- شارژ حساب کاربری از طریق پرداخت نقدی و آنلاین در سامانه پیام کوتاه :

در هر ساعتی از شبانه روز با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین می توانید حساب خود را شارژ کند ، اگر هم به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین برای شما وجود ندارد مثلا رمز دوم ندارید یا درگاه بانک در آن تایم اختلال داشت شما مشتریان عزیز می توانید مبلغ مورد نظر برای شارژ کاربری خود را  از طریق پرداخت نقدی به شماره کارت های مندرج شده در سایت واریز کنید و حساب کاربری پنل اس ام اس خود را شارژ کنید .

 

 

۱۵- پشتیبانی فنی و تیکتی ۲۴ ساعته :

تیم پشتیبانی فنی در ساعت اداری به صورت تلفنی و در خارج از ساعات اداری به صورت پشتیانی داخل سامانه و از طریق تلگرام شرکت پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند .

 

 

((انواع پنل های مختلف پیام کوتاه (پنل پایه , پنل اقتصادی , پنل استاندارد ,  پنل ویژه ) که میتوانید با ورود به سامانه پیامکی سند کلاب از مزایا و ویژگی های دیگر آن آشنا شوید))

ارسال پیامک میتواند موضوعات مختلف  مناسبتی دیگر هم داشته باشد از جمله :  پیامک روز مادر ,  پیامک رحلت امام ,  پیامک عید قربان , پیامک عید نوروز , پیامک تسلیت و…

                                 (برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط  باشید)

 

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه