» پیام صوتی چیست؟

پیام صوتی چیست؟

پیام صوتی  چیست؟

احتمالا تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده که تلفن همراهتان زنگ بخورد و یک پیام صوتی برایتان ارسال شود و تحت تاثیر صدای دلنشین آن قرار بگیرید.شما هم میتوانید از جمله افرادی باشید که دارنده ی پیام صوتی هستند و در طول روز برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی کار خود از پیام صوتی استفاده می کنند.

پیام صوتی در واقع نرم افزار اینترنتی و تحت وب میباشد و شما با خرید اکانت یا همان پنل به شما یوزر نیم و پسورد داده میشود که وارد پنل خود شده و پیام های ضبط شده خود را آپلود و برای کاربران خود ویا به صورت منطقه ای ارسال میکنید و تلفن همراه و یا تلفن ثابت کاربر زنگ خورده و پیام شما پخش میگردد. پیامک صوتی قابلیت ضبط صدا و نیز ارسال روی گوشی های همراه و تلفن ثابت هست و اثربخش برای ارائه خدمات کسب و کار به شمار می رود.

کاربر خود می تواند با فراهم نمودن یک میکروفن و نصب نرم افزار سبک ضبط صدا، تبلیغ خود را ضبط نمایند و آن را با فرمت مجاز خواسته شده در سیستم ذخیره نماید و به تعداد دلخواه روی گوشی مخاطبین همشهری و هم استانی و حتی کشوری بر اساس نقشه یا دفترچه تلفن به مخاطبان مورد نظر ارسال نمایند.

پیام صوتی امکانات زیر را در سامانه ما برای شما فراهم میسازد:

تفاوت پنل ارسال پیامکاستودیو انلاین ضبط صدا

تفاوت پنل ارسال پیامک ارسال انبوه پیامک صوتی

تفاوت پنل ارسال پیامک ارسال تکی

تفاوت پنل ارسال پیامک تماس برگشتی رایگان

تفاوت پنل ارسال پیامک دفترچه تلفن نامحدود

تفاوت پنل ارسال پیامک پشتیبانی تمام وقت

تفاوت پنل ارسال پیامک امکان ارسال به کلیه اپراتورها ( همراه اول ایرانسل – تلفن ثابت و…)

تفاوت پنل ارسال پیامکامکان ضبط آوا  و آپلود آن در پنل شما

تفاوت پنل ارسال پیامک ارسال زمانبندی شده

تفاوت پنل ارسال پیامک گزارش ارسال دقیق

تفاوت پنل ارسال پیامک ارائه وب سرویس

قابلیت مهم دیگر پیامک صوتی در این هست که می توانید در پنل سفارش خود را ثبت نمائید تا توسط تیم پشتیبانی در استریو مجهز با گویندگان حرفه ای و خوش صدا و با افکت گذاری روی صدای تبلیغی یک تبلیغ خوب و منحصر به فرد را برای شما آماده کنند.

مدیریت  http://sendclub.ir  سعی نموده است فناوری های خود را برای کاربران خود ارائه دهد و با ابتکاری بی نظیر و بر خلاف تمام ارائه دهندگان این عرصه توانسته است کاری نماید که بتواند پنل ارسال پیامک صوتی را به همه ی ایرانی های مشتاق ارائه دهد.

نظرات خود را ثبت کنید

0 دیدگاه